AUTO FUS GROUP Alfa Romeo

ALFA ROMEO

SAMOCHODY Z PASJĄ. WŁOSKI DESIGN.


Alfa Romeo to marka, która ostatnio dołączyła do naszej szerokiej oferty. Jest ona synonimem najczystszej pasji w motoryzacji. Wyjątkowe podejście marki do projektowania samochodów inspirowało producentów z całego świata. Każdy model jest pomyślany tak, aby był zarówno piękny i inspirujący, jak i w pełni podporządkowany kierowcy oraz zapewniał wyjątkowe wrażenia z jazdy.

Nasi doradcy handlowi czekają na Ciebie, aby pomóc w wyborze Twojego nowego samochodu z włoską duszą. W naszym dziale Posprzedaży mamy wysoko wykwalifikowany personel i oryginalne części zamienne, które gwarantują szybki i rzetelny serwis.

Dealer Alfa Romeo Białystok

Grupa Auto Fus Group zrzesza salony samochodowe marek premium z terenu całej Polski, zapewniając niezmiennie wysoką jakość oferowanych usług sprzedażowych i posprzedażowych, idącą w parze z szerokim wachlarzem dostępnych marek i modeli samochodów luksusowych, nowych i używanych. Kierowców z okolic Białegostoku zainteresowanych zakupem lub przetestowaniem marki Alfa Romeo zapraszamy do jednego z naszych salonów.

Dealer Alfa Romeo Białystok oferuje Państwu szeroką gamę samochodów nowych i używanych, wraz z kompleksową opieką posprzedażową, jaką zapewnia ASO Alfa Romeo Białystok. Na kierowców odwiedzających Salon Alfa Romeo czekają samochody marki premium dostępne od ręki, jak również pojazdy na zamówienie. Samochody na zamówienie polecamy tym kierowcom, którzy oczekują do auta bezkompromisowego dopasowania się do ich indywidualnych oczekiwań i potrzeb. Indywidualny charakter pojazdu na zamówienie możemy podkreślić korzystając z bogatej oferty firmowych akcesoriów.

Używane Samochody z Salonu – Salon Alfa Romeo Białystok

Kierowcom zainteresowanym samochodami z drugiej ręki nasz Salon Alfa Romeo w Białymstoku oferuje szeroką ofertę pojazdów używanych charakteryzujących się wzorowym lub bardzo dobrym stanem technicznym, który został potwierdzony drobiazgowymi testami wykonanymi przez Autoryzowany Serwis Alfa Romeo. Kupując używane samochody Alfa Romeo z Salonu macie Państwo pewność bezawaryjności pojazdu przez długi czas jego użytkowania. Pewność tę potwierdza gwarancja na wszystkie lub wybrane układy i podzespoły.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na włoski design.