AUTO FUS GROUP BMW

BMW

RADOŚĆ Z JAZDY, KTÓRA SIE NIE KOŃCZY.


Tytuł Dealera Roku BMW, który otrzymaliśmy za 2017 r., zobowiązuje do utrzymania najwyższego poziomu usług sprzedażowych BMW, BMW M, BMW i oraz obsługi posprzedażnej.

Nasz zespół dotrzymuje tej obietnicy każdego dnia. Klienci indywidualni i firmowi mogą liczyć na zaangażowanie oraz wieloletnie doświadczenie doradców produktowych, finansowych i serwisowych. Obsługa na poziomie premium jest naszym znakiem rozpoznawczym, sprawiając, że nasz Salon BMW jest jednym z najchętniej odwiedzanych przez kierowców.

Salony Auto Fus Group zapewniają pełen pakiet usług serwisowych. W stolicy w naszym kompleksie działa także jeden z najnowocześniejszych punktów napraw blacharsko-lakierniczych. Dzięki temu Salon BMW Warszawa jeszcze lepiej odpowiada na potrzeby i oczekiwania Klientów, gwarantując najwyższą jakość napraw po stłuczkach i wypadkach, jak również skuteczne usuwanie szkód spowodowanych na parkingach.

Auto Fus BMW – Dealer Warszawa i Białystok.

W Grupie Auto Fus BMW działają obecnie dwa salony sprzedaży. Jeden mieści się w Stolicy, drugi na terenie miasta Białystok. W obydwu kierowcy mogą liczyć na profesjonalną i fachową obsługę premium, w ramach której zapewniamy pomoc w podjęciu decyzji zakupowej oraz kompleksowe wsparcie posprzedażowe. Zarówno klienci prywatni, jak i biznesowi mogą dodatkowo liczyć na wsparcie w pozyskiwaniu finansowania na zakup samochodu nowego i używanego. Jako doświadczony Dealer BMW możemy pomóc w uzyskaniu kredytu lub leasingu na dogodnych warunkach.

Klientów zainteresowanych zakupem nowego samochodu dodatkowo zachęcamy do skorzystania z możliwości personalizacji swojego BMW, dzięki czemu Państwa nowy samochód będzie jeszcze lepiej dopasowany do potrzeb swoich użytkowników. Oferujemy również szeroki wachlarz samochodów dostępnych od ręki, a w ramach wyprzedaży rocznika proponujemy ceny, obok których nie sposób przejść obojętnie.

Salon BMW Warszawa i Białystok zapraszają.