AUTO FUS GROUP MINI

MINI

NIEPOKORNY DLA NIEPOKORNYCH (I NIE TYLKO).


Interesuje Cię nowe MINI? A może wolisz używane? Chciałbyś kupić swojemu MINI fajne akcesoria? Może to Ty, sam dla siebie, szukasz pomysłowego gadżetu?

Jeżeli choć raz Twoja głowa kiwnęła na „tak”, to oznacza, że powinieneś odwiedzić nasz salon MINI w Warszawie. Znajdziesz tam to, czego szukasz. Możesz odkryć jeszcze więcej – specjalnie dla Ciebie skrojone oferty finansowe.

Oczywiście prowadzimy także serwis MINI i serwujemy MINI czarną kawę. Wszystko po to, żeby otoczyć Ciebie i Twoje MINI kompleksową opieką na każdym etapie eksploatacji samochodu.

AUTO FUS – Salon MINI Warszawa.

Jako Dealer MINI działamy na warszawskim rynku od lat. Wieloletnie doświadczenie, doskonała znajomość branży, umiejętna identyfikacja potrzeby i oczekiwań Klientów – to cechy, dzięki którym nasz Salon MINI cieszy się tak dużym zaufaniem kierowców z Warszawy i okolic. Obok samochodów nowych, jako Dealer oferujemy również samochody używane. Używane MINI od AUTO FUS to pojazdy odznaczające się nienaganną kondycją – doskonałym stanem technicznym potwierdzonym przez nasz autoryzowany serwis oraz wzorowym lub bardzo dobrym stanem wizualnym.

Kierowcom, którzy cieszą się już jazdą swoim nowym MINI polecamy szereg oryginalnych akcesoriów. Pomogą one w personalizacji pojazdu i dopasowania jego funkcjonalności od indywidualnych potrzeb kierowcy i pasażerów. Nasz Salon MINI oferuje również oryginalne części zamienne, które możesz zamówić wraz z usługą wymiany w ASO MINI lub bez.

Kierowców poszukujących niezawodnego, a zarazem oryginalnego samochodu zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą MINI AUTO FUS. Zapewniamy pełną ofertę producenta, korzystne warunki finansowania zakupu samochodu nowego i używanego oraz dostęp do markowych akcesoriów, dzięki którym Twoje MINI będzie naprawdę wyjątkowe! W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.