AUTO FUS GROUP Rolls-Royce

Rolls-Royce

LUKSUS ABSOLUTNY.


Rolls-Royce to najbardziej wyrafinowany design i najnowocześniejsze technologie w motoryzacji. Najszlachetniejsze materiały i możliwość stworzenia samochodu unikalnego jak linie papilarne właściciela. To spersonalizowana obsługa przy zakupie i serwisowaniu.

Prowadzimy jedyny salon i serwis Rolls-Royce w Polsce. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą Roll-Royce Polska – naszego salonu działającego na terenie miasta Warszawa. Jako autoryzowany dealer Roll-Royce zapewniamy Państwu dostęp do pełnej oferty producenta wraz z możliwością konfiguracji nowego Rolls-Royca zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami kierowcy.

Działający przy Salonie Rolls-Royce Polska autoryzowany serwis naprawczy zapewnia kompleksową opiekę na każdym etapie eksploatacji pojazdu – od sezonowej wymiany opon, przez świadczenie przeglądów technicznych, aż po naprawy mechaniczne i blacharskie. Jako ASO wszystkie naprawy przeprowadzamy wyłącznie z wykorzystaniem oryginalnych części zamiennych. W sprzedaży posiadamy również liczne akcesoria dodatkowe.

NAJWYŻSZA

JAKOŚĆ.

Nasi klienci mogą być pewni wysokiego standardu obsługi i profesjonalizmu, dzięki którym proces składania zamówienia i wybór samochodu Rolls-Royce jest równie niezapomnianym przeżyciem jak jazda gotowym pojazdem. Naszym priorytetem jest profesjonalizm oraz najwyższe kompetencje.

Wyjatkowe modele

Rolls-Royce

Wraith

Cullinan

Ghost

Phantom

Dawn

Samochód Rolls-Royce'a to dzieło sztuki stworzone na zamówienie, odzwierciedlające indywidualny gust i wizje jego właściciela.

Razem z Rolls-Royce'em uwolnij najdalsze zakątki swojej wyobraźni. Niezależnie od tego, czy stworzysz swój samochód z Auto Fus Group, czy w prywatnym biurze w Goodwood, powołanie do życia idealnego samochodu jest doświadczeniem nieporównywalnym z żadnym innym.

Prośba o kontakt

ROZPOCZNIJ PODRÓŻ.

Jesteśmy właścicielami jedynego w Polsce salonu i serwisu Rolls-Royce. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi możliwościami. Zaczynając od perfekcyjnych samochodów, a kończąc na obsłudze technicznej najwyższej próby. Jakość jest wpisana w nasze DNA. Zapraszamy do świata Rolls-Royce, w którym jesteśmy rozkochani od lat.

Salon Rolls-Royce Warszawa – dealer samochodów nowych i używanych.

Jako dealer samochodów premium staramy się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. To z myślą o Państwa komforcie i zadowoleniu dostarczamy samochody będące klasą samą w sobie – unikalne i niepowtarzalne pojazdy marki Rolls-Royce. Samochody Rolls-Royce oferujemy również w wariancie pojazdów używanych. Oferowane samochody używane odznaczają się doskonałym stanem technicznym potwierdzonym przez nasz serwis naprawczy oraz nienagannym stanem wizualnym.

Kierowców zainteresowanych unikalną ofertą na pojazdy premium zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z propozycjami Dealera Rolls-Royce Polska. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji na każdym etapie procesu zakupowego.