AUTO FUS GROUP McLaren

McLaren

Wyjątkowe rekordy satysfakcji.


Osiągi z torów Formuły 1 w połączeniu z innowacyjnymi technologiami, a wszystko to w doskonałym wydaniu brytyjskiej marki, o której marzą entuzjaści motor sportu.

McLaren pracuje wyłącznie z najlepszymi. Niezależnie od tego, czy są to kierowcy, inżynierowie czy dealerzy – marka dokonuje ostrej selekcji. Przeszliśmy ją i w ten sposób w 2018 roku stworzyliśmy McLaren Warszawa z myślą o tych, którzy poszukują w motoryzacji nowych doznań, przemyślanych rozwiązań i zaawansowanych materiałów.

ESENCJA

EMOCJI.

Zapraszamy do jedynego w Polsce salonu McLarena. Nasi doradcy odpowiedzą na pytania, rozwieją wątpliwości, zorganizują ekscytującą jazdę testową i pomogą w zakupie jednego z najbardziej pożądanych samochodów na rynku.

Prośba o kontakt

Wyjatkowe modele

McLaren

McLaren 720S Spider

McLaren GT

W McLaren Warszawa uwolnisz swoją wyobraźnię. Może to być wykończenie na miarę. Zupełnie nowy element. A nawet zupełnie nowy materiał. Niezależnie od tego, co Cię zainspiruje, nasze doświadczenie i profesjonalizm urzeczywistnią Twoją wizję i pomogą stworzyć wymarzony supersamochód. Tylko dla Ciebie.

Prośba o kontakt

Dealer McLaren – Warszawa.

Nasz Salon McLaren mieści się w Warszawie. Tutaj prezentujemy wybrane modele marki, zapewniamy niezapomniane doświadczenia z jazdy i pomagamy w podjęciu jednej z najważniejszych decyzji w Twoim życiu. W końcu Auto McLaren to produkt luksusowy – samochód zarezerwowany wyłącznie dla nielicznych, którzy nie boją się marzyć i sięgać jeszcze dalej…

Obok samochodów nowych Klientom oferujemy również unikalną możliwość skorzystania z oferty samochodów pre-owned. Zakup samochodu pre-owned w Salonie McLaren to gwarancja najwyższej jakości oraz doskonałego stanu pojazdu. Każdy pojazd poddajemy surowej ocenie pod kątem stanu technicznego i wizualnego tak, aby jako kolejny właściciel mógł być dumny, że kupił auto właśnie tej marki. Oferta pre-owned to także doskonały pretekst, żeby rozpocząć swoją przygodę z McLaren i przekonać się, że to, jakim samochodem jeździmy na co dzień ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie.

Auto McLaren nie tylko na specjalne okazje.

Jeśli przed zakupem wybranego modelu u dealera McLaren wciąż powstrzymuje Cię przekonanie, że Twój samochód przez większość czasu będzie stał w garażu lub na podjeździe, koniecznie odwiedź Salon McLaren Warszawa i przekonaj się ile radości z codziennej jazdy dostarczy Ci Twoje nowe auto. Niebanalne osiągi, niebanalna stylistyka, niebanalna marka – McLaren to samochód, który nada szyku nawet najkrótszej trasie sprawiając, że za jego kierownicą poczujesz się naprawdę wyjątkowo!