AUTO FUS GROUP Jeep

Jeep

JEEP LIFE.


Jeep jest jednym z najmłodszych członków rodziny. Pojawił się wraz z rozpoczęciem działalności Auto Fus Grup w Białymstoku i wspaniale dopełnił nasze portfolio marek premium w segmencie SUV. Od tego czasu Salon Jeep z niezmiennie wysoką jakością obsługi oferuje Klientom Auto Fus Group Białystok samochody marki Jeep dostosowane do ich indywidualnych oczekiwań i potrzeb.

Jeep to sposób na życie, który ma w Polsce rzeszę fanów i fanek. To samochody, które doskonale sprawdzają się w różnych warunkach drogowych, także tych najbardziej wymagających. We współpracy z naszym doradcą sprzedaży będziesz w stanie dobrać model Jeepa idealnie pasujący do Twojego stylu życia i codziennych potrzeb.

Trudno się nawet na chwilę rozstać z tak idealnym partnerem. Przychodzą jednak takie chwile, gdy Twojemu Jeepowi należy się przegląd. Nasz białostocki serwis dba jednak o to, by Wasza rozłąka była jak najkrótsza. By wierny towarzysz wrócił do domu w świetnym stanie i mógł znów wypełniać swoje codzienne zadania. Nasz serwis zapewnia kompleksową obsługę serwisową gwarancyjną i pogwarancyjną. Specjalizujemy się również w usuwaniu szkód komunikacyjnych oraz szkód wywołanych przez niesprzyjające warunki atmosferyczne.

Dealer Jeep Białystok

Dealer Jeep Białystok to Salon samochodowy oferujący najwyższą jakość usług na każdym etapie procesu sprzedażowego i posprzedażowego. To przekłada się na bardzo duże zainteresowanie kierowców z Białegostoku i okolic naszą ofertą na nowe i używane samochody premium w segmencie SUV, jakie zaoferować może wyłącznie Salon Jeep współpracujący z grupą Auto Fus Group.

Jeep – samochód, który dopasuje się do Twoich potrzeb

Nasz Salon Jeep Białystok oferuje samochody dostępne od ręki – nowe i używane – oraz SUVy na specjalne zamówienie. Te ostatnie polecamy przede wszystkim kierowcom poszukującym samochodów, które dopasują się do ich indywidualnych potrzeb. Obok różnych wariantów tego samego modelu Jeepa, oferujemy również pełną gamę oryginalnych akcesoriów dodatkowych, dzięki którym Nasi Klienci mogą jeszcze lepiej dopasować wybrany samochód do swoich wymagań.

Salon Jeep – nowe i używane

Kierowcom zainteresowanym ofertą SUVów z drugiej ręki Salon Jeep Białystok oferuje samochody używane. Nasza oferta obejmuje wyłącznie samochody jak nowe – w doskonałym lub bardzo dobrym stanie technicznym i wzorowym stanie wizualnym. Jakość i parametry oferowanych SUVów potwierdzają drobiazgowe kontrole techniczne wykonane przez ASO Jeep Białystok.

Po Twojego nowego Jeepa zapraszamy do Dealera w Białymstoku. Gwarantujemy 100% zadowolenie z wybranego samochodu i obsługi!